Zmenili sme zásady GDPR a obchodné podmienky

Extra zľava -10 % pre nových členov

pre všetky objednávky nad 80.00 €

 

Prezrite si náš sortiment pre mužov a nájdite si svoj obľúbený streetový štýl.

Zažiarite v módnych strihoch, moderných dizajnoch a farbách, ktoré sa hodia ku každému outfitu.

 

 

Nová sezóna prináša nové trendy. A aké trendy!

Pozrite si najnovšie pánske oblečenie od značiek Nike, adidas, Napapijri a ďalších.

Objednajte si ich online.

 

 

Nike, adidas, New Balance, Acbc a mnoho ďalších nemajú v zbierkach pravých milovníkov tenisiek obdobu. Predstavujeme najnovšie a najobľúbenejšie modely v našej ponuke.

Poponáhľajte sa a objednajte si ich online ešte dnes.

 

 

Nike Air Max 90, 95, 97, 270, 2090 a ďalšie modely nepostrádateľné v kolekcii Air Max mnohých milovníkov tenisiek si môžete objednať online.

 

BUZZ CREW

Air Jordan 1 Mid

BLOGGGER PICK

Som influencer, model a fitness tréner. Keď som premýšľal, ktoré tenisky by mohli najlepšie spájať a vystihovať tieto 3 profesie, rozhodol som sa pre tenisky Air Jordan 1 mid. Sú mojou voľbou na každodennú a nočnú rutinu.

Air Jordan 1 mid sú vyrobené z celokoženej a nubukovej kože, majú gumovú podrážku a pätovú jednotku Air-Sole na ochranu proti nárazom a ikonickú značku Air Jordan "Wings".

Vylepšite svoj štýl s teniskami Vans Low Land

BLOGGER PICK

S radosťou vám predstavujem svoju najnovšiu posadnutosť, tenisky VANS LOWLAND COURT. Tieto tenisky sú už nejaký čas mojimi topánkami a som ohromená ich klasickým štýlom a moderným pohodlím. Tieto tenisky sa vyznačujú nadčasovým dizajnom, ktorý vyžaruje charakteristickú estetiku značky Vans s moderným nádychom.

adidas Gazelle: nadčasová klasika

BLOGGER PICK

Svet tenisiek je rozsiahly a rozmanitý, ale existuje niekoľko ikonických vzorov, ktoré odolali skúške času. Jednou z takýchto siluet je adidas Gazelle. Zakorenená v histórii a uctievaná pre svoju jednoduchosť si ju osvojili rôzne subkultúry po celom svete. Jej prelomový dizajn bol jednou z prvých športových topánok so semišovým zvrškom, čo bol výrazný odklon od vtedy bežnejších kožených variantov.