Zmenili sme zásady GDPR a obchodné podmienky

Extra zľava -10 % pre nových členov

pre všetky objednávky nad 80.00 €

Blogger Pick
14.09.2023.

Spojenie štýlu a pohodlia

Ahoj!

 

Volám sa Matei a dnes prvýkrát prispievam do Buzz Crew Blog Story. Keď som bol vyzvaný, aby som si vybral pár tenisiek, ktoré ma najlepšie reprezentujú zo širokej ponuky produktov Buzz, vedel som, že to musí byť niečo od adidas. Ako veľký fanúšik tejto značky som bol rozhodnutý vybrať model, ktorý dokonale vystihuje súčasný trend, výrobok so silným vyjadrením, ktorý by otočil hlavy.

Po návšteve predajne bol model, ktorý som považoval za ideálny, adidas Niteball.

Prvá vec, ktorá vás zaujme, je jeho jedinečný dizajn. Môže sa pochváliť kombináciou prvotriednych materiálov v spojení s farebnou paletou, ktorá je univerzálna a trendy. Pozornosť venovaná detailom je zjavná v každom šve a stehu.

Vďaka minimalistickému, ale príťažlivému dizajnu sú tieto tenisky vhodné na každú príležitosť. Či už sa chystáte do kancelárie, do posilňovne alebo na každodennú prechádzku, tenisky adidas Niteball sú perfektnou voľbou, ktorú môžete urobiť.

Nakoniec je tento model povinnou výbavou pre každého nadšenca tenisiek, či už ste úplný sneakerhead alebo len čiastočný nadšenec. Ich všestrannosť, pohodlie a schopnosť doplniť akýkoľvek outfit z nich robia nepostrádateľné.

 

Model je teraz k dispozícii v predajniach a online.

Podobné články