Zmenili sme zásady GDPR a obchodné podmienky

Extra zľava -10 % pre nových členov

pre všetky objednávky nad 80.00 €

Model adidas Gazelle si získava fanúšikov už viac ako 30 rokov vďaka svojmu jednoduchému dizajnu. Tieto tenisky sú refreshom pôvodného modelu z roku 1991. Keď si ich obujete, budete neprehliadnuteľní vďaka trom prúžkom na koženom zvršku. Stačí si ich len obuť.

Vyjadrite svoju kreativitu a jedinečnosť tým správnym spôsobom! Nové tenisky adidas Forum v našej ponuke sú k dispozícii v klasických tónoch, ale aj v atraktívnych a veselých odtieňoch.

Nové tenisky Forum, vyrobené z 50 % z recyklovaného materiálu, sú modernou revíziou a skutočnou poctou legendárnej basketbalovej siluete, ktorá bude túto sezónu dominovať pouličnému štýlu. Objednajte si ich online.

ICONIC COLLECTION

Nová kolekcia tenisiek Stan Smith je našou obľúbenou ekologickou kolekciou. Predstavujeme vám modely, ktoré sú vyrobené z recyklovaných materiálov, ale ktoré sú značka adidas Originals krenuo u novu eru ekologške osviještenost.

Pozrite si všetky tenisky Stan Smith dostupné v našom e-shope.

Futuristické tenisky vyrobené čiastočne z recyklovaných materiálov adidas Ozmillen vytvorené pre moderný život s perspektívou budúcnosti. Metalické dvojfarebné prevedenie poskytuje rýchly a dynamický vzhľad a zvýrazňuje sieťovinový zvršok, ktorý sa ohýba spolu s nohou. Plyšové stielky adiplus tiež hľadia do budúcnosti. Do vašej budúcnosti, keď vám budú patriť.